Сертифікати

Щоб політати на будь-якому повітряному судні, представленому на сайті, необхідно придбати Сертифікат на політ, який підтверджує Ваше право або право людини, якій Ви хочете подарувати політ, політати на обраному Вами повітряному судні.
Сертифікати

Кожен Сертифікат комплектується:

  • фірмовим конвертом
  • описом судна, на якому буде здійснено політ
  • правилами використання сертифіката

Сертифікат на політ має відкриту дату проведення і дійсний протягом 6-ти місяців

з моменту покупки, що дозволяє самостійно вибрати зручну для себе дату і час польоту.*

*Звертаємо вашу увагу, що в день польоту за декілька годин до виїзду клієнта на місце старту, пілот підтверджує можливість здійснення польоту щодо погодних умов. Дуже рідко, але навіть приїхавши на місце зустрічі, політ може бути перенесений, з розрахунку безпеки щодо погоди.

 

 

 

Скористатися Сертифікатом на політ дуже просто – за 7 днів до бажаної дати польоту необхідно активувати свій Сертифікат у менеджера Сервісу незабутніх послуг “Небо для тебе” і підтвердити свої наміри, назвавши код активації Сертифікату, ПІБ, дату народження учасника польоту, бажану дату і час польоту. У деяких випадках може знадобиться додаткова інформація про учасника польоту, а що повідомить менеджер під час активації Сертифікату.


 

 

Після активації Сертифікату менеджер призначить точну дату і час польоту з урахуванням побажань учасника, а також повідомить координати місця проведення польоту і контактний телефон пілота-інструктора. Учасник польоту самостійно добирається на місце зустрічі з командою пілотів, звідки здійснюється трансфер до точки безпосереднього польоту. На час польоту бажано одягнути спортивну або просто зручний одяг і взуття, яке не сковує рухів.

 

 

При сильному вітрі і рясних опадах повітряні судна не літають, в такому випадку політ переноситься на іншу дату. Остаточне підтвердження польоту через погодні умови встановлюється пілотом в день польоту за кілька годин до зльоту. У випадки непередбачених обставин, ми залишаємо за собою право змінювати дату і час проведення польоту або повітряне судно, передбачене Сертифікатом на політ, заздалегідь погодивши зміни з учасником польоту.