Договір оферти

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
1.1 Даний публічний договір оферти (далі – «Договір») є офіційною пропозицією web – сайту Сервісу незабутніх послуг «Небо для тебе» www.nebodlyatebe.com.ua, що діє від сторони Партнера (далі – «Агент») і містить усі вагомі умови надання товарів та послуг Агента і Партнера (ст. ст. 633, 641 і 63 розділ Цивільного Кодексу України).

1.2 Відповідно до п. 2 ст. 642 Цивільного Кодексу України у випадку прийняття викладених нижче умов, замовлення та оплати товарів та послуг Агента, або отримання товарів і послуг Агента в подарунок від третіх осіб, юридичне чи фізичне лице, здійснюють таким чином акцепт даної оферти, стають Клієнтом.

ТЕРМІНИ ЦЬОГО ДОГОВОРУ.
2.1 Агент – сайт Сервіс незабутніх послуг «Небо для тебе» www.nebodlyatebe.com.ua, за допомогою якого власними коштами та ресурсами здійснюється пошук та запрошення Клієнтів для відвідування заходів, що організовують Партнери, в тому числі для участі Клієнтів в пізнавальних польотах на повітряних суднах Партнерів.

2.2 Партнер – фізичне чи юридична особа, що популяризує та розвиває малу авіацію в Україні і організовує пізнавальні заходи, в тому числі здійснює ознайомчі польоти на повітряних суднах для Клієнтів, запрошених Агентом.

2.3 Клієнт фізичне чи юридична особа, що виявило бажання взяти участь в пізнавальних заходах, які організовує Партнер, шляхом оформлення та оплати товарів і послуг Агента через on-line форму на web – сайті Сервісу незабутніх послуг «Небо для тебе» www.nebodlyatebe.com.ua, або за телефонами +38 (098) 978-03-58, +38 (093) 978-03-58 або шляхом отримання товару і послуг Агента в подарунок третіми особами.

2.4 Сертифікат – товар Агента, що підтверджує право Клієнта взяти участь в пізнавальних заходах, які організовує Партнер, в тому числі взяти участь в пізнавальному польоті на повітряному судні Партнера. Сертифікат може бути замовлений і оплачений в Агента безпосередньо самим Клієнтом, або отриманий ним в подарунок від третього лиця.

2.5 Пізнавальний захід, що організовується партнером – захід, направлений на популяризацію малої авіації в Україні, що здійснюють з метою збільшення рівня знань Клієнтів, притягнутих Агентом, у сферу малої авіації, в програму яких може входити:

2.5.1 Ознайомлення з авіаційними видами спорту і повітряними суднами, які входять в склад малої авіації, особливостями їх експлуатації та керування;

2.5.2 Проведення пізнавальних екскурсій на території аероклубів, злітно-посадкових площадках, ангарах і т.д.;

2.5.3 Здійснення ознайомчих польотів на повітряних суднах;

2.5.4 Проведення спортивних фестивалів, змагань, свят, шоу, виставок, семінарів, рекламних компаній по популяризації малої авіації.

2.6 Ознайомчий політ на повітряному судні Партнера – політ, здійснюється Партнером в ознайомчих та екскурсійних цілях по раніше запропонованому маршруті при участі Клієнта, запрошеного Агентом.

2.7 Повітряні судна, що використовують Партнери для виконання ознайомчих польотів – судна, які входять в склад малої авіації і можуть знаходитись у власності Партнера, бути ними орендовані чи в тимчасовому користуванні Партнера. Партнер несе повну відповідальність за справність повітряних суден, що використовуються ними для здійснення ознайомчих польотів і запропонованих Клієнтам на web – сайті Сервісу незабутніх послуг «Небо для тебе» www.nebodlyatebe.com.ua, безпечність їх експлуатації під час виконання ознайомчого польоту, а також отримання дозволів, ліцензій, свідоцтв та інших документів, необхідних для виконання ознайомчих польотів на території України.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ.
3.1 Агент, здійснює діяльність від лиця Партнера, в порядку і на умовах даного Договору і що діє законодавства України, пропонує Клієнту (фізичному чи юридична особа) можливість брати участь в пізнавальних заходах, що організовуються Партнерами, в тому числі брати участь в ознайомчих польотах на повітряних суднах Партнерів.

3.2 Перелік всіх повітряних суден, на яких Клієнт має можливість брати участь в ознайомчих польотах, викладені на web – сайті Сервісу незабутніх послуг «Небо для тебе» www.nebodlyatebe.com.ua.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.
4.1 Оформлення замовлення на товари і послуги Агента може бути виконано Клієнтом щоденно і цілодобово через web – сайт Сервіс незабутніх послуг «Небо для тебе» www.nebodlyatebe.com.ua чи з понеділка до суботи з 08:00 до 22:00 по телефону +38 (098) 978-03-58, +38 (093) 978-03-58 і наступної оплати Клієнтом даних товарів та послуг.

4.2 При оформлених замовлення Клієнт надає Агенту наступну інформацію: прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон, e-mail, спосіб отримання і оплати товарів та послуг. Клієнт несе повну відповідальність за правдивість наданих ним даних.

4.3 При оформленні замовлення Клієнт може вибрати зручний для себе спосіб отримання і оплати товарів і послуг. Дата та час доставлення товарів і послуг Агентом Клієнту залежить від доставлення і часу, необхідного Агенту на обробку замовлення.

4.4 Деталі замовлення, отриманого Агентом, узгоджують з Клієнтом контактним телефоном чи e-mail, вказаного Клієнтом під час оформлення замовлення.

ПОРЯДОК ОПЛАТИ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ АГЕНТА.
5.1 При оформленні замовлення на товари та послуги Агента, клієнт має право здійснити повну чи часткову оплату за товар чи послуги Сервісу незабутніх послуг «Небо для тебе», але в сумі не менше 500 грн. передоплати у формі завдатку. Всі платежі здійснюються згідно із цінами, викладених Агентом на web-сайті www.nebodlyatebe.com.ua на момент оформлення замовлення Клієнтом. Агент має право в односторонньому порядку переглядати ціни на товари та послуги та вводити нові ціни. Про введення нових цін Агент повідомляє Клієнта, публікуючи на web-сайті www.nebodlyatebe.com.ua.

5.2 Клієнт має право вибрати зручний для себе спосіб оплати товарів та послуг Сервісу незабутніх послуг «Небо для тебе», а саме: наложений платіж, у випадку замовлення товарів та послуг Агента з доставлення на адресу Клієнта за допомогою кур’єрських служб; переказ на банківську карту Агента, при виборі даного способу, Агент повідомляє Клієнту реквізити своєї банківської карти; оплатою по безготівковому розрахунку на банківський рахунок Агента.

5.3 У випадку несвоєчасної оплати чи несвоєчасного повідомлення Агента про оплату, Агент має право не передавати товар Клієнту чи припинити надання послуг.

5.4 Клієнт несе повну та особисту відповідальність за правильність здійснення ним платежів.

5.5 Днем оплати рахується день надання Клієнту Агентом Сертифікату на політ, або день звірки передоплати (або повної оплати) з Агентом здійсненої Клієнтом.

5.6 Клієнт несе повну відповідальність за своєчасне прибуття на місце зустрічі та повинен повідомити про перенесення надання послуги не пізніше ніж 20:00 попередньої доби, тобто в момент контрольного дзвінка. У випадку невиконання даного пункту, передоплата вважатиметься анульованою.

ОТРИМАННЯ КЛІЄНТОМ ПОСЛУГ ТА ТОВАРІВ ВІД ТРЕТЬОГО ЛИЦЯ.
6.1 Клієнт може отримати товар і послуги Агента в подарунок від третього лиця, попередньо замовлених і оплачених (частково оплачених чи зі сплаченою передоплатою) Агенту третім лицем.

6.2 Підтвердженням отримання товару і послуг Агента в подарунок від третього лиця і можливості їх використання, є знаходження на руках у Клієнта Сертифікату на політ.

6.3 При бажанні Клієнта використати Сертифікат на політ отриманого ним у подарунок від третього лиця в період офіційного строку дії який вказаний у правилах використання Сертифікату на політ, Клієнт автоматично складає з Агентом даний Договір, погоджуючись з усіма його умовами і зобов’язується їх виконувати.

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ СЕРТИФІКАТУ НА ПОЛІТ.
7.1. Загальні положення

7.1.1. Сертифікати на політ існують двох видів: у формі електронного файлу та матеріальний, видрукований на папері. Незалежно від виду, кожний сертифікат має індивідуальний код, що надає можливість скористатися вказаною у сертифікаті послугою.

7.1.2. Повернення сертифікату на політ можливий лише продовж 2-х тижнів (14 днів) з моменту його покупки у Агента, при наявності Сертифікату та товарного чеку. Скасування електронного Сертифікату здійснюється у той самий період 14 днів з моменту його покупки, але у телефонному режимі з обов’язковим зазначенням індивідуального номеру Сертифікату, який надалі буде деактивований. Повернення грошевих коштів можливий тільки тому лицю, що здійснив покупку Сертифікату на політ в Агента.

7.1.3. У випадку якщо Клієнт отримав Сертифікат на політ у подарунок від третього лиця і відмовляється ним скористатися, Сертифікат на політ рахується не дійсним і грошові кошти, сплачені за Сертифікат на політ, не повертаються.

7.2. Строк дії сертифікату на політ

7.2.1. Сертифікат на політ дійсний упродовж 6-ти місяців (180 днів) з моменту його покупки та оплати в Агента.

7.2.2. У випадку неможливості використати Сертифікат на політ в період його офіційного терміну дійсності з обґрунтованих причин, можливість продовження його терміну дії індивідуально обговорюється окремо Клієнта з Агентом в період офіційного терміну дійсності Сертифікату на політ.

7.2.3. У випадку якщо Клієнт не використав Сертифікат на політ у період його офіційного терміну дійсності, вказаного у Правилах використання Сертифікату на політ, а також не попередив Агента про неможливість його використання, Сертифікат на політ рахується недійсним і кошти, оплачені за Сертифікат на політ, не повертаються.

7.3. Активація Сертифіката на політ

7.3.1.Для прийняття участі в ознайомчому польоті, який організовує Партнер, передбачених Сертифікатом на політ, Клієнту необхідно активувати свій Сертифікат на політ в період його офіційного терміну дії, вказаного в Правилах використання Сертифікату на політ.

7.3.2. Активація Сертифікату на політ здійснюється не пізніше ніж за 7 робочих днів до бажаної дати участі Клієнта в ознайомчому польоті.

7.3.3. Сертифікат на політ можливо активувати щодня та цілодобово через web – сайт Сервісу незабутніх послуг «Небо для тебе» www.nebodlyatebe.com.ua, або з понеділка до суботи з 08:00 до 22:00 по телефону +38 (098) 978-03-58, +38 (093) 978-03-58, назвавши код активації вказаного на Сертифікаті на політ, прізвище ім’я по батькові, дату народження, контактний телефон, електронну пошту та вказати бажану дату і час прийняття участі в ознайомчому польоті. В деяких випадках Агенту може знадобитися додаткова інформація про Клієнта, про що Агент повідомить Клієнту під час активації Сертифікату на політ.

7.3.4. Час обробки інформації, отриманої від Клієнта під час активації Сертифікату на політ, встановлюється Агентом на свій розсуд та залежить від кожного окремого випадку з подальшим повідомленням Клієнту по контактному телефону чи електронній пошті, вказаними Клієнтом під час активації Сертифікату на політ.

7.3.5. Після завершення обробки інформації, отриманої від Клієнта при активації Сертифікату на політ, Агент зв’язується з Клієнтом контактним телефоном чи по електронній пошті, вказаними Клієнтом під час активації Сертифікату на політ або Клієнт, у випадку якщо здійснює активацію у телефонному режимі, зв’язується з Агентом контактним телефоном чи по електронній пошті, які вказані на подарунковому сертифікаті та надає пропозиції щодо можливої(их) дати(т) здійснення ознайомчого польоту на повітряному судні. Відповідно до пропозицій Клієнта Агент здійснює контрольний обдзвін до 20:00 дня передуючому польоту на світанку та до 14:00 поточного дня перед вечірнім польотом. Агент залишає за собою можливість змінювати час контрольного дзвінка за умови затягнення, у зв’язку із неоднозначними погодними умовами, прийняття рішення пілотами щодо можливості здійснення польоту.

7.3.6. У випадку надання Клієнтом свідомо неправдивої інформації чи неможливості зв’язатися з Клієнтом по вказаних ним під час активації Сертифікату на політ номеру телефону чи електронної пошти, Агент має право скасовувати і/чи перенести дату і/чи час участі Клієнта в ознайомчому польоті на повітряних суднах Партнера.